Mitau Steel komandai uzticas vadoši pasaules metālapstrādes un industriālo iekārtu ražotāji. Uzticības pamatā ir draudzība, godīgums un atklātība, mūsu zināšanas un kompetence.

Miller Electrics ir pasaulē lielākais metināšanas iekārtu ražotājs ar vairāk kā 80 gadu pieredzi. Iemantojis uzticību ar kvalitāti un atbildīgu un ātru apkalpošanu.

Miller piedāvā gudrus risinājumus  sarežģītu metināšanas procesu paātrināšanai. Industriālo iekārtu sērijas ir nozarē atzītākās konstrukcijas uzticamības, metināšanas loka kvalitātes, produktivitātes un lietošanas ērtuma ziņā.

Bojājuma gadījumā nodrošinām tūlītēju Miller iekārtas aizvietošanu ar līdzvērtīgu strādājošu iekārtu nepārtrauktam ražošanas procesam.

Victor Thermal Dynamics ir pionieris plazmas griešanas iekārtu izstrādē un pastāvīgi attīsta tehnoloģiju jau kopš 1957. gada. Thermal Dynamics ir vadošs plazmas iekārtu ražotājs savietojamības, cenas un griezuma kvalitātes ziņā.

Thermal Dynamics piedāvā gan nelielas plazmas iekārtas griešanai ar roku, gan iekārtu komplektus automatizētai augstas precizitātes CNC griešanai.

Piedāvājam modernizēt jebkuru novecojušas tehnoloģijas griešanas darbagaldu, pilnībā nokomplektējot to ar Thermal Dynamics.

Victor Technologies – 100 gadu pieredze.

STAHL CraneSystems ir premium klases pacelšanas iekārtu ražotājs ar 110 gadu pieredzi.

STAHL CraneSystems ierindojas starp vadošajiem pacelšanas tehnoloģiju un celtņu sastāvdaļu ražotājiem un ir pasaules līderis sprādziendrošu celtņu sistēmu piegādē. STAHL CraneSystems ir plašs un unikāls  produktu klāsts, kas uzstāda visaugstākos standartus tehnoloģiskājām inovācijām un izstrādājumu kvalitātei. STAHL CraneSystems ir nepārspējams nestandarta risinājumu nodrošināšanai.

Gan tehniskā, gan ekonomiskā ziņā Stahl CraneSystems augsti kvalitatīvās sastāvdaļas ierindojamas premium klasē.

          

Eckert – metāla griešanas darabgaldu ražotājs, kas darbojas četru galveno griešanas tehnoloģiju attīstīšanā un izstrādē. Gāzes, plazmas, lāzera vai ūdens griešanas darbagaldi un roboti ar vairāk kā 1000 pārdotām vienībām.

Eckert ir viens no vadošiem 3D griešanas iekārtu un fiber lāzergriešanas galdu izstrādātājiem. Eckert piedāvā arī unikālu kombinēta cikla iekārtu – ūdens + plazma, kas ievērojami paātrina griešanas laiku un samazina izmaksas.

Kopā ar Eckert piedāvājam padziļinātas apmācības reāla ražošanas procesa gaitā, griešanas programmu optimizāciju, kā arī tūlītēju tehnisko palīdzību.

Eckert stabils uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi.


Åkerströms ir 50 gadu pieredze radio vadības tehnoloģijās un mobilajās ierīcēs. Apvienojumā ar plašu produktu klāstu, kas ietver dažāda veida raidītājus, uztvērējus un citu aprīkojumu pilnīgu sistēmu izveidei, tie piedāvā Ziemeļvalstu tirgum nepārspējamu produktu un pakalpojumu kvalitāti.