some image

Projekti

Subcontracting

Ražošanas jaudu izvietošana - Mitau Steel pastāvīgi nodrošina ražošanas jaudas būvuzņēmumiem 300 t/mēnesī apjomā.


4 x Stahl Cranes premium celtņi

Ražošanas jaudu paaugstināšanas nolūkā, darbojošā ražotnē uzstādījām 4 Stahl Cranes celtņus, nepārtraucot operatīvo ražotnes darbību.


2 x 5 t Stahl Cranes viensijas krānu piegāde

Padomju laika dzelzsbetona angāra modernizācijas ietvaros tika uzstādīti divi 5 t Stahl Cranes trošu celtņi ar frekvenžu vadības piedziņu. Esam droši, ka ražošanas darbi ritēs bez pārtraukumiem, tā kā Stahl Cranes komponentes ir paredzētas visaugstākajām darba slodzēm. 


Zn Metāls ražotnes piebūve

Kaut arī Zn Metāls klienti ir teju visi Latvijas metālapstrādes uzņēmumi, tomēr tieši Mitau Steel tika izvēlēts metāla konstrukciju un ražošanas papildiekārtu ražošanai un uzstādīšanai. Partnerība ar Zn Metāls ir arī mūsu veiksmes stāsts. Kvalitatīvi, atbildīgi, uzticami un ilgtspējīgi - tā var raksturot Zn Metāls ražotni.


28,5 m / 3,2 t / 2 x viensijas krāni

Šis projekts mūsu uzņēmumam bija pagodinošs un izaicinošs. Mēs ļoti augstu vērtējam klientu - Bucher Shoerling - pirmklasīga ražotne un apskaužama kārtība un darbu organizācija, kam priekšgalā ļoti atbildīga un prasīga komanda. Ir patiess lepnums par šādu pasaules līmeņa ražotni tepat Latvijā! 28,5 m garu siju piegāde un uzstādīšana pilnībā pabaigtā klienta ražotnē Ventspilī vien sešas stundas kopš ražotnes atstāšanas Jelgavā ir patīkams pierādījums, ka Mitau Steel ir pareizā atieksme, atbildība un partneri - Stahl Crane Systems.